Maandag

Tijdstip
Groep
Leeftijd
Locatie
Docent
18.00 - 19.00
Cheer Peewee
3e tot 6e leerjaar
Sporthal 't Solveld
Gitte Tutenel
19.00 - 20.00
Urban
Vanaf 5e leerjaar
GC De Maere (Breughelzaal)
Margot Cochez
19.00 - 20.00
Cheer Junior
Vanaf 1e middelbaar
Sporthal 't Solveld
Gitte Tutenel
20.00 - 21.00
Fusion 16+
Vanaf 4e middelbaar
GC De Maere (Breughelzaal)
Margot Cochez

Dinsdag

Tijdstip
Groep
Leeftijd
Locatie
Docent
17.30 - 18;30
Bboy A
3e tot 6e leerjaar
Sporthal 't Solveld
Tobias Corthouts
18.00 - 19.00
Instappers A
1e leerjaar
Sporthal De Winge
Evelien Natens
18.00 - 19.00
Atelier A
4e leerjaar
GC De Maere (Vivaldizaal)
Lise Moens
18.30 - 20.00
Bboy B
Vanaf 1e middelbaar
Sporthal 't Solveld
Tobias Corthouts
19.00 - 20.00
Instappers B
2e leerjaar
Sporthal De Winge
Evelien Natens
19.00 - 20.00
Girly Hiphop 14+
Vanaf 2e middelbaar
GC De Maere (Vivaldizaal)
Lise Moens
20.00 - 21.00
Zumba
Sporthal De Winge
Els Maesen

Woensdag

Tijdstip
Groep
Leeftijd
Locatie
Docent
14.30 - 15.30
Instappertjes B
2e kleuterklas
Sporthal 't Solveld
Hanne Jacquemyn
15.30 - 16.30
Instappertjes C
3e kleuterklas
Sporthal 't Solveld
Hanne Jacquemyn
18.00 - 19.00
Initiatie
6e leerjaar
Sporthal 't Solveld
Jonas Verstraeten
19.00 - 20.00
Streetdance A12+
Vanaf 1e middelbaar
Sporthal 't Solveld
Jonas Verstraeten

Donderdag

Tijdstip
Groep
Leeftijd
Locatie
Docent
17.30 - 18.30
Instappers C
3e leerjaar
Sporthal 't Solveld
Britt Reekmans
18.30 - 19.30
Streetdance B14+
Vanaf 2e middelbaar
Sporthal 't Solveld
Iris De Vos
18.30 - 19.30
Atelier B + Initiatie
5e en 6e leerjaar
GC De Maere (Vilvaldizaal)
Ine Van Eynde
19.30 - 20.30
Hiphop A12+
Vanaf 1e middelbaar
GC De Maere (Vivaldizaal)
Ine Van Eynde
20.30 - 21.30
Studio
Vanaf 18 jaar
GC De Maere (Vivaldizaal)
Ine Van Eynde

Vrijdag

Tijdstip
Groep
Leeftijd
Locatie
Docent
18:00 - 19:15
Modern 1
Vanaf 1e middelbaar
Sporthal 't Solveld
Thomas Solia
19:15 - 20:30
Modern 2
Vanaf toelating docent
Sporthal 't Solveld
Thomas Solia

Zaterdag

Tijdstip
Groep
Leeftijd
Locatie
Docent
09.30 - 10.30
Instappertjes A
1e kleuterklas
Sporthal 't Solveld
Anne Rasschaert
10.30 - 11.30
Instappertjes B
2e kleuterklas
Sporthal 't Solveld
Britt Reekmans
11.30 - 12.30
Instappertjes C
3e kleuterklas
Sporthal 't Solveld
Britt Reekmans
12.30 - 13.30
Instappers A
1e leerjaar
Sporthal 't Solveld
Britt Reekmans